This post is popular. 2.500 Views

Ölüm treni

“Son yolculuğunuz” bir lunapark treni ile olsun ister miydiniz ? Lunapark trenininden çoğumuz korkarız ama yinede bineriz çünkü eğlencelidir, peki lunapark treni ile ölmek ister miydiniz? Ötenazi treni, ölmeyi kafasına koymuş olanlar için farklı ve eğlenceli bir “son yolculuk” fırsatı sunuyor.

İşin güzel tarafı, size “son bir şans”ta veriyor.Tren sizi yuvarlak raylarının arasında diğer tarafa göndermeden önce, 3 km.lik dik bir yokuşu çıkarıyor.Bu yavaş ve uzun yokuşu çıkarken hayatınızı ve ölüm kararınızı son bir kez daha gözden geçirme şansı buluyorsunuz, ve en tepede halen kararlıysanız, “Düş” düğmesine basarsanız, eğlenceli bir şekilde “güle güle” diyebilirsiniz hayata !

Teknik ise bilimsel açıdan basit, etkili ve garantili.Yavaş dik yokuşu takiben 370 km hızla girilen ardışık 7 yuvarlak öyle bir çekim kuvveti yaratıyorki, 10 G’lik bu kuvvet bir insanı öldürmeye yetiyor da artıyor.Aslında normal şartlarda 1 veya dayanıklıysanız 2.ci halkadan sonra tahtalıköye ulaşmış olmanız gerekiyor.7 halka olmasının sebebi sadece garanticilik.

Ötenazi treni, şu an model aşamasında, kanuni çalışmaları ise tamamlanmış.Yakın zamanda ölmek isteyenler “son yolculuğuna” daha keyifli çıkabilecekler.

Uydurma dramatik hikaye:  Ölmesi garanti kanserli kız lunaparka gitmek ister, annesi ise kızı acı çekmesin diye çoktan ötenazi kararı almıştır.  Kız: “Anne yarın lunaparka gidelim mi ? Son 1 kez gidelim, n’oluur  !!”  Anne: “Peki kızım ama son.[içinden ağlayarak]“ Uydurma dramatik hikaye:

Ölmesi garanti kanserli kız lunaparka gitmek ister, annesi ise kızı acı çekmesin diye çoktan ötenazi kararı almıştır.

Kız: “Anne yarın lunaparka gidelim mi ? Son 1 kez gidelim, n’oluur  !!”

Anne: “Peki kızım ama son.[içinden ağlayarak]”

Bir Cevap Yazın