200 Views

iParfüm

Apple fanatikleri için Apple MacBook Pro gibi kokan parfüm yapıldı.Parfümün geliştiricisi Air Aroma isimli firma yeni bir Apple ürünü açarken hissettiğiniz o kokuyu elde edebilmek için Güney Fransa’dan özellikle plastik, yapıştırıcı, kağıt ve kauçuk örnekleri getirtti, ve tabi bir de sıfır açılmamış MacBook.Doğru aromayı elde edeblimek için yeni ürün açma sürecinin her aşamasını araştırıp, sıkı bir çalışma sonunda “Eau de MacBook” parfümü ortaya çıkardılar.

Firma yetkilileri: “Yeni bir Apple ürünü aldığınızda açarken kendine has bir kokusu vardır, Apple fanatikleri bunu kesinlikle tanıyacaklardır.” diyor.

Aranızda hemen “Aman yarabbim, nerden alabilirim” diye düşünmeye başlayan Apple fanatiği hipsterlar  varsa üzücü bir haberimiz var; parfüm aslında De fakto Standart adlı fuarda promosyon amaçlı kullanılmak üzere üretildi ve aşırı yoğun bir talep görmedikçe seri üretimine geçilmesi düşünülmüyor.

Belki de bugüne kadar üretilen en acayip parfümler arasında, daha önce yer verdiğimiz “teri parfüme dönüştüren yenilebilen parfüm“ü saymazsak (:

Bir Cevap Yazın