0 Views

Mesaj atsın yeter

Dünyanın en kazık cep telefonu 42,000€ yani 103.000 TL ama maillerinize bile bakamıyorsunuz ! Aesir firmasının geliştirdiği “Æ+Y ” model telefon 18 karat altın kaplama, ancak yüksek fiyatına rağmen özellik olarak beklentilerinizin altında, internete bile giremiyorsunuz yahu !

Ancak firma özellikle telefonu günümüz teknolojilerinden mahrum bıraktıklarını söylüyor ve ekliyor: “Günümüzde telefonların konuşmak için olduğu unutuldu, bu yüzden biz basitliğe odaklandık ve bir sanat gibi telefonu tasarladık.Her çıkan modelin geçen senekini eskittiği bir dönemde, zanaatın unutulduğu fikrindeyiz.”

iPhone’a dokundurulmuş sanki ama bizce yine de 103.000 lira verdiğimiz telefonun internete girmemesi için geçerli bir mazeret değil ! Telefonun fonksiyon olarak en büyük özellikleri (!); hesap makinası, bluetooh ve hızlı aramadan ibaret !

Telefondan sadece 25 adet üretilcek ve 25 şanslı (!) kişi bu telefona sahip olabilecek.

Bu telefon dünyanın en pahalı cep telefonu değil ama en kazık cep telefonu olduğu aşikar.En pahalı cep telefonu ise; aşağıda resmini görebileceğiniz, 2009’dan beri geçilemeyen 3.2 milyon dolarlık -5.7 milyon TL !- fiyatıyla “iPhone 3Gs GoldStriker”.

Bir Cevap Yazın