0 Views

Bitmeyen öpüşme

Dünyanın en uzun öpüşmesi 36 saatten fazla sürdü ! Rekor sahibi ise Taylandlı bir çift.Tayland aslında dünyanın en büyük seks endüstrilerinden birine sahip, ancak toplumu buna zıt olarak bir o kadar tutucu.Toplum içinde öpüşmek bile hoş karşılanmıyor, bu yüzden katılımcılar ya evlilik belgesi veya ailelerinden yazılı mektup getirmek zorundaydılar !

Geçen sevgililer gününde bir yarışmada kırılan rekoru, organizatörler bile beklemiyordu açıkçası.Pazar sabahı saat 6 da başlayan öpüşme maratonu, yada onları verdikleri isimle “öpüşton”, Pazartesi öğlen son buldu.Bu süre zarfında düzenlenen alışveriş merkezinde çift ziyaretçi ve turistlerin ilgi odağı oldu.

Kurallar ise basit ve katıydı.Kesinlikle dudakları ayırmak yok ! Yemek zaten yok, içmek için ise yine dudakları ayırmadan pipet kullandılar.En zoru ise oturma ve uyumanın kesinlikle yasak olması.Yalnızca 3 saatte bir güvenlik eşliğinde tuvalet molası verilebiliyordu.

Daha önceki rekorun sahibi ise 32 saatle bir Alman çiftti.Daha da ilginci bundan bir önceki rekorun sahibi ise bir gay çiftti !